Naše značky – bio kvalita pre koncových spotrebiteľov

Spoločnosť Hügli prevádzkuje rozsiahly značkový obchod s rôznymi značkami potravín a potravinárskym sortimentom určeným pre rôzne odbytové kanály.

Portfólio značiek zahŕňa prevažne výrobky v bio kvalite a obsahuje predovšetkým vlastné vyrábané tovary z hlavného sortimentu Hügli, ako sú polievky, omáčky, vývary, koreniny, dresingy a hotové výrobky a tiež paradajkové omáčky, nátierky a alternatívy mäsa.  Značkový sortiment je doplnený o vybraný tovar, predovšetkým džúsy, cereálie, oleje, lahôdky a mliečne výrobky.
 
Výrobky značiek Eden, granoVita, Heirler, Cenovis, Neuco, Erntesegen a Natur Compagnie sú v celom Nemecku zastúpené v obchodoch predajnej siete Reformhaus a v bio predajniach a tiež vyvážané do zahraničia.

Značky tellofix a OSCHO sú koncovým spotrebiteľom predávané prostredníctvom priamych odbytových štruktúr (týždenné alebo farmárske trhy, mobilný predaj, zásielkový predaj a online obchod).
 
V maloobchodnej sieti obchodov s potravinami, predovšetkým Rewe a EDEKA, sú zastúpené výrobky značiek Eden, Heirler, Cenovis a tellofix.
 
Od roku 2015 prevádzkujeme okrem toho v rámci národných pobočiek granoVita v Spojenom kráľovstve a Španielsku dve samostatné odbytové organizácie v zahraničí, ktoré predávajú výrobky našich značiek.

[Translate to sk-SK:] Heirler
[Translate to sk-SK:] Neuco
[Translate to sk-SK:] Cenovis
[Translate to sk-SK:] Natur Compagnie
[Translate to sk-SK:] Erntesegen
[Translate to sk-SK:] tellofix
[Translate to sk-SK:] EDEN
[Translate to sk-SK:] Oscho