Tradičná strava

To, na čom záleží, je správna kombinácia. To neplatí len o kombinácii surovín a technológie. Pomôžeme Vám tiež nájsť správnu kombináciu produktu a značky, trendu a tradície, ceny a výkonu, ktorá z Vášho tradičného produktu urobí trvalý úspech.

Bio

Ako jeden z priekopníkov v segmente bio potravín s vedúcim postavením na trhu disponujeme dlhodobou kompetenciou vo vývoji produktov a vycibreným citom pre prispôsobenie receptúr vysokým požiadavkám našich zákazníkov v tejto oblasti.

Vďaka neustálej optimalizácii našich bio receptúr prostredníctvom najlepších surovín a šetrných spracovateľských procesov sú naše receptúry jedinečné.

Bezlepková diéta

Téma citlivosti na glutén je relevantné pre stále väčšie množstvo ľudí. Spolu s odborníkmi nášho vývojového oddelenia vyvíjame produktové receptúry, ktoré obsahujú bezlepkové suroviny. Použitím najmodernejších miešacích technológií okrem toho minimalizujeme riziko krížovej kontaminácie.

Vegetariánstvo a vegánstvo

Kto sa chce vedome vzdať potravín živočíšneho pôvodu, nemusí sa súčasne vzdať dobrej chuti. Náš sortiment zahŕňa veľký výber vegetariánskych a vegánskych produktov, okrem iného aj chutných alternatív mäsa.

Zdravie a výživa

Health Food – to sú na mieru šité produkty pre cielenú výživu Vašich zákazníkov so špecifických stravovacími želaniami. Správny produkt pre zdravie a dobrý telesný pocit Vašej cieľovej skupiny, skombinovaný s obsahovo vhodnými prehláseniami o zdravotných účinkoch. V segmente zdravie a výživa (Health & Nutrition) rozlišujeme päť skupín produktov.

  • Regulácia hmotnosti
  • Funkčné potraviny
  • Výživa seniorov
  • Výživové doplnky
  • Výživa pre športovcov