Odborníci na individuálne potravinárske výrobky

Tak, ako sú rozmanití naši zákazníci, sú individuálne aj naše potravinové riešenia, ktoré vyvíjame spoločnými silami od prvotného nápadu na potravinársky výrobok až po jeho úspešné uvedenie na trh.

Máme know-how, certifikáty, výrobné a plniace linky a schopnosť načúvať. Pretože to najdôležitejšie je, aby hotový potravinový výrobok presne spĺňal Vaše požiadavky.

01 Food Service

Už viac ako 80 rokov je Hügli synonymom inovatívnych produktových riešení polievok, omáčok, bujónov, korenín, predjedál, dresingov, čerstvých výrobkov a dezertov. Naším cieľom je maximálne Vás podporiť vo Vašej každodennej pracovnej rutine a s našimi potravinovými produktami sa postarať o nadšené reakcie Vašich hostí.

02 Naše značky

Spoločnosť Hügli má rozsiahlu obchodnú sieť s rôznymi značkami a potravinárskym sortimentom pre rôzne odbytové kanály. Zákazníkom ponúkame špičkový gastronomický sortiment potravín prevažne v bio kvalite.

[Translate to sk-SK:] Heirler
[Translate to sk-SK:] Neuco
[Translate to sk-SK:] Cenovis
[Translate to sk-SK:] Natur Compagnie
[Translate to sk-SK:] Erntesegen
[Translate to sk-SK:] tellofix
[Translate to sk-SK:] EDEN
[Translate to sk-SK:] Oscho

03 Vaša značka

V spoločnosti Hügli vyvíjame a vyrábame potravinové výrobky pre koncových spotrebiteľov podľa predstáv a želaní našich zákazníkov a na základe s našimi znalosťami trhu a výroby.

Naším cieľom je pritom prinášať zákazníkom v krátkom časovom horizonte individuálne potravinové riešenia, ktoré v plnej miere zohľadňujú všetky ich špecifické požiadavky.

04 Food Industry

Našimi silnými stránkami pri vývoji a výrobe individuálnych potravinových výrobkov sú know-how, flexibilita, rýchlosť a spoľahlivosť.

Pre spracovateľský priemysel sme výkonným dodávateľom dochucovacích komponentov, či už vo forme outsourcingu príslušných predzmesí pre našich zákazníkov alebo dômyselných kompozícií, ako sú reakčné arómy.