Food Industry – Váš partner pre nezameniteľnú chuť

Pri vývoji a výrobe individuálnych potravinových výrobkov sú našimi silnými stránkami know-how, flexibilita, rýchlosť a spoľahlivosť. Pre spracovateľský potravinársky priemysel sme

výkonným dodávateľom dochucovacích komponentov, či už vo forme outsourcingu príslušných polotovarových zmesí pre našich zákazníkov alebo dômyselných kompozícií, ako sú reakčné arómy.

Produktové smernice

Správny produkt so správnym umiestnením na trhu

Vy dodávate charakter svojmu potravinovému výrobku. U nás si môžete byť istí nielen presvedčivou chuťou a spracovaním, ale i dodržaním všetkých zákonných ustanovení a noriem.

O tom, či si zákazník kúpi alebo nekúpi nejakú potravinu, napríklad bio alebo vegánsku, totižto často rozhoduje jej povesť.

Možné výrobné smernice:

 • BIO
 • Halal certifikácia
 • Vegánska
 • Nízky/znížený obsah soli
 • Použitie prírodných aróm
 • Bez glutamátov
 • Bez prísad obsahujúcich alergény
 • Bez pridaných aróm
 • Bez pridaných hydrolyzovaných rastlinných proteínov
 • Bez kvasnicového extraktu
 • Bez stužených tukov

Práca vo mzde/outsourcing

Práca vo mzde je záležitosťou dôvery.

Prečo toľko známych výrobcov dôveruje spoločnosti Hügli v otázke outsourcingu vývoja a výroby individuálnych potravinových výrobkov?

Outsourcing má hospodárske výhody v tom, že sa vďaka nemu môžete sústrediť na vlastné kompetencie, skracuje sa reťazec tvorby hodnôt, klesajú náklady a získavajú sa s ním ďalšie zdroje.

Outsourcing však znamená aj bezvýhradnú dôveru výrobnému partnerovi a jeho diskrétnosti. Táto dôvera vzniká nadviazaním osobného vzťahu s naším zákazníkom.

Vývoj výrobku

Inovácia s láskou k detailu

Naši odborníci z oblastí odbytu, marketingu a vývoja výrobkov majú vďaka dlhoročným skúsenostiam a znalosti trhu vycibrený cit pre aktuálne trendy. V rámci prieskumu a sledovania trhu a maloobchodu a v našom internom výskumnom stredisku tak vznikajú vždy nové, inovatívne nápady na produkty.

Všetky stanovené požiadavky na potravinové výrobky zaznamenávame už počas spoločného jednania. Potom sa vyrobia a testujú prvé vzorky. Až keď potravinový výrobok stopercentne spĺňa všetky požiadavky, je zostavená a pre výrobu schválená finálna receptúra.

Zabezpečenie kvality a potravinové právo

Potravinové právo a zabezpečenie kvality

V potravinárskom priemysle platia mimoriadne prísne zákony a normy. Kompetentní experti na potravinové právo sa u nás starajú o to, aby všetky výrobky, ktoré vyrábame, spĺňali tieto požiadavky. K tomu patrí vytvorenie výstižných a podrobných produktových špecifikácií pre výrobu a kontrola etikiet pre hotové potravinové výrobky.

Aby sme zaistili, že všetky výrobné procesy spĺňajú naše vysoké kvalitatívne štandardy, neustále kontrolujeme všetky suroviny, procesy a hotové produkty. V záujme rozširovania a zlepšovania našich systémov a procesov sme získali certifikáty podľa platných potravinárskych a akostných štandardov.

Vaša kontaktná osoba

Stefan Cautillo
Phone +41 71 447 22 33
E-Mail stefan.cautillo@huegli.com

Hügli Nährmittel AG
Bleichestrasse 31
9323 Steinach
Švajčiarsko