Vlastníte značku? Pomôžeme Vám posilniť jej postavenie na trhu!

V spoločnosti Hügli vyvíjame a vyrábame potravinové výrobky pre koncových spotrebiteľov podľa predstáv a želaní našich zákazníkov
a na základe našich znalostí trhu a výroby. Naším cieľom je pritom prinášať zákazníkom v krátkom časovom horizonte individuálne
potravinové riešenia, ktoré v plnej miere zohľadňujú všetky ich špecifické požiadavky.

S našou ponukou potravín cielime na tri skupiny zákazníkov:

  •  Maloobchodné organizácie
  •  Vlastníkov značiek
  •  Výrobcov potravín

Vývoj produktu

INOVÁCIA S LÁSKOU K DETAILU

Naši experti z oblasti predaja, marketingu a vývoja produktu majú so svojimi dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami trhu jemný cit pre trendy. S podporou výskumu trhu, kontrolou trhu a obchodu a pravidelnou výmenou vznikajú vždy nové, inovatívne nápady na produkt.

V spoločnej diskusii s našimi zákazníkmi s radosťou vyvíjame tiež produkty pre ich vlastné značky na základe ich nápadov.

Počínajúc schváleným brífingom vypracujeme vzorku produktu na degustáciu. Až po plnej spokojnosti našich zákazníkov spoločne vyhotovíme obal a naplánujeme výrobu.

Podpora odbytu

PODPORA PRIAMO NA MIESTE

Považujeme za samozrejmosť, že našim obchodným partnerom ponúkame čo najlepšie zákaznícke služby. Preto kladieme veľký dôraz na individuálnu starostlivosť o našich zákazníkov.

Vďaka medzinárodnej štruktúre našej organizácie sme schopní poskytovať našim zákazníkom ten najlepší servis.

Zabezpečenie kvality a potravinové právo

VIACNÁSOBNÁ POISTKA

V potravinárskom priemysle platia mimoriadne prísne zákony a normy. Kompetentní experti na potravinové právo sa u nás starajú o to, aby všetky výrobky, ktoré vyrábame, spĺňali tieto požiadavky. K tomu patrí vytvorenie výstižných a podrobných produktových špecifikácií pre výrobu a kontrola etikiet na hotových potravinových výrobkoch.

Aby sme zaistili, že všetky výrobné procesy spĺňajú naše vysoké kvalitatívne štandardy, neustále kontrolujeme všetky suroviny, procesy a hotové produkty. V záujme rozširovania a zlepšovania našich systémov a procesov sme získali certifikáty podľa platných potravinárskych a akostných štandardov.

Obaly

VŽDY DOBRE ZABALENÉ

Radi Vám podrobne poradíme a nájdeme správny obal pre Váš potravinový výrobok.
Poskytujeme rozsiahly výber obalov a tento sortiment neustále rozširujeme.

Váš kontaktný partner

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic